Yeni bir özellik! Artık T.C. Kimlik Numaranız ve ING Nakit Kart / Kredi Kartı bilgilerinizle de İnternet Şubesi'ne giriş yapabilirsiniz.

İTÜ Çekirdek işbirliğiyle "Eski Köye Yeni Adet" getiriyoruz!

Değişime yön veren ING Bank, tüm Türkiye'den başvururak İTÜ Çekirdek Kuluçka Merkezi'nde yer alan ve Big Bang 2017 Girişimcilik Yarışması'na katılan finans teknolojileri ödüllendiriyor. Bankacılık ve finans dünyasında çığır açacak girşimlerin geliştirilmesinden hayata geçirilmesine kadar her aşamayı destekliyor. 

19 Ağustos'a kadar siz de İTÜ Çekirdek'e başvurun, bankacılık ve finans sektöründe iz bırakın.
 

Program Özellikleri

  • Kasım ayında 6’ncısı düzenlenecek “Big Bang” yarışmasında başarılı fintech girişimlerine mentorluğun yanı sıra “ING Bank Fintech Özel Ödülü” verilecek ve toplam 40 bin Euro ödül dağıtılacak. Hedef, fikirlerin finansal teknoloji alanında ticari ürünlere dönüşmesini sağlamak. 
  • Tüm Türkiye’den İTÜ Çekirdek’e başvurarak ön kuluçka aşamasını tamamlayan başarılı girişimci ekipler, Big Bang’de finansman ve kuluçka desteğine ulaşmak için yarışacak. Bu kapsamda ödül veya yatırım olarak toplam 5 milyon lirayı aşkın sermaye desteğinin girişimcilerle buluşması bekleniyor. 
  • Fintech girişimcileri, 19 Ağustos 2017 tarihine kadar İTÜ Çekirdek’e başvurarak eğitim ve önkuluçka sürecinden yararlanma ve Big Bang 2017 adayları arasına girme fırsatı yakalayacak.  
Bilgi Destek