Yeni bir özellik! Artık T.C. Kimlik Numaranız ve ING Nakit Kart / Kredi Kartı bilgilerinizle de İnternet Şubesi'ne giriş yapabilirsiniz.
Transferlerinizde

Transferlerinizde

Kilometre başına sadece 1,90 TL ödeyerek size özel transfer hizmetimizden yararlanın; günlük kullanımınızda ya da havaalanı ulaşımınızda, özel şoförlü araç ile keyifli bir yolculuğun tadını çıkarın.

Rezervasyon ve hizmet talepleriniz için 0212 3170777 - 1 Özel Bankacılık Seyahat ve Hizmet Hattı'nı arayabilirsiniz.

​* Transfer hizmeti ücreti KM başına KDV dâhil 1,90 TL’dir. Her ay ilk hizmet ücretinin 50 TL’sini (maksimum) bankamız tarafından karşılanmaktadır.
** Tüm ayrıcalıklar Bankamızda minimum 500,000 TL bakiye taşıyan Özel Bankacılık Kredi Kartı müşterilerine sunulmaktadır.

Transfer Hizmetlerimiz

VIP Transfer ve Kiralama Ayrıcalıkları İndirim Oranı
Şoförlü VIP Transfer
(İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum, Antalya)
KM başına 1,9 TL
Ada Yatçılık %10
Avis %15'e varan indirim
Cobra Yacht %15
Europcar %15
Hip Escape Boats %10
Inter Limousine %15
Pruva Yatçılık %15
Serenity Yachting %15

 • Özel günler için limuzin, helikopter, tekne gibi lüks ulaşım araçlarını sizin için organize ediyoruz.
 • Yurt dışı seyahatlerinizde havaalanında sizi karışılıyor, otel transferlerinize yardımcı oluyoruz. 
 • Yurt içi ve yurt dışında araç kiralama hizmetlerinde ayrıcalıklı fiyatlar sağlıyoruz.
 • Yurt içi transferlerinizde km başına sadece 1,9 TL'ye özel şoförlü transfer hizmeti sunuyoruz.  

Hizmet Koşulları

Hizmet Detayları

 • Transfer rezervasyonu, haftanın her günü 09:00-22:00 saatleri arasında transfer saatinden en az 6 saat önce olmak kaydıyla 0212 317 07 77-1’den Özel Bankacılık Seyahat ve Hizmet Hattı aranarak yapılabilir. 
 • Rezervasyonun bildirim saatleri dışında yapılması halinde bildirim ertesi sabah saat 09:00’da yapılmış ve en az 6 saat sonrası için rezervasyon yapılmış kabul edilir. 
 • Rezervasyonlar hizmet sağlayacı firmanın araç ve şoför müsaitlik durumuna göre teyit edilmektedir. Rezervasyon teyidi, rezervasyon esnasında ileteceğiniz telefon numarasına SMS olarak gönderilecektir. SMS’te müşteriye iletilecek olan telefon numarası, transfer ile ilgili soruların iletebileceği telefondur ve bu numaradan rezervasyon/iptal/değişiklik talepleri alınmamaktadır. 
 • İptal/değişiklik talepleri haftanın her günü 09:00-22:00 saatleri arasında transferden en az 3 saat önce 0212 317 07 77-1’den Özel Bankacılık Seyahat ve Hizmet Hattı aranarak iletilebilir. Bildirim saatine uyulmaması durumunda iptal edilen her bir rezervasyon için 15 TL ücret tahsil edilir. 
 • Transfer hizmeti 2010/2011 model araçlarla sağlanmaktadır. 
 • Transferler binek araçlar ile yapılmaktadır. Araçlar maksimum 4 kişiliktir. 5 - 8 kişi için 2 ayrı araç yönlendirilmesi yapılır. Valiz sayısına bağlı olarak 3 kişi olması durumunda da 2 ayrı araç yönlendirilmesi yapılır.  
 • Araçlara bagaj kapasitesi doğrultusunda 3 orta boy (her biri maksimum 15-20 kilo) ve 1 adet el çantası yerleştirilebilir. Araç içersinde ve/veya kucakta valiz taşınmamaktadır. 4 ve üzeri bavul için 2 ayrı araç yönlendirilmesi yapılır. 
 • Rezervasyon sırasında bildirilmesi ve kredi kartı detaylarının iletmesi durumunda müşterilerimiz misafirleri için de özel şoförlü transfer hizmetinden yararlanma talepbinde bulunabilirler.  
 • Müşterilerimizin misafirleri için verilen hizmetin transfer bedeli rezervasyon esnasında iletilen kredi kartından tahsil edilir. 

Hizmet Verilen Bölgeler
 • Özel şoförlü transfer hizmeti İstanbul, Ankara, İzmir (Çeşme dahil), Antalya ve Bodrum ve Dalamanda'da verilmektedir.
 • Merkez dışı ilçeden merkez dışı ilçeye ulaştırma yapılmamaktadır. 
 • İstanbul için Çatalca, Silivri ve Şile merkez dışı ilçeler kabul edilir.
 • Ankara için Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Sincan ve Yenimahalle dışındaki ilçeler merkez dışı olarak kabul edilir.
 • İzmir için; Balçova, Bornova, Buca, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karşıyaka, Konak, Narlıdere, Menemen ve Urla dışındaki ilçeler merkez dışı olarak kabul edilir.
 • Antalya için Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa dışındaki ilçeler merkez dışı olarak kabul edilir.
 • Bodrum’da havaalanı başlangıç ve /veya bitişli olacak şekilde ve Bodrum Merkez başlangıç ve bitiş olacak şekilde olan transferler yapılmaktadır.
 • Antalya, Bodrum ve Çeşme’de ara adres transferleri yapılmayacaktır.
 • Dalaman Havalimanı Sarıgerme ve Göcek bölgesi 75 TL (KDV dahildir) diğer bölgelere transferler anlaşmalı km birim fiyatı üzerinde yapılacaktır.Var ise otoban,otopark,bekleme ücretleri vb giderler ayrıca eklenecektir.
Ödeme Şartları

 • Km birim fiyatı KDV dahil 1,90 TL olarak ücretlendirilmektedir. Bu ücrete varsa köprü, otoban, feribot, bekleme ücretleri eklenecektir. Araçta yolcu ile yapılan ve kendisine imzalatılan Rezervasyon Formu üzerindeki toplam km esas alınır.
 • Rezervasyon esnasında müşteriden kredi kartı numarası istenir ve tutar transfer gerçekleştikten sonra ilgili kredi kartından tahsil edilir.
 • Müşterilerimizin misafirlerinin transferinde, Rezervasyon Formu transfer sonrası araçta misafire imzalatılır ve tutar, rezervasyon sırasında detayları verilen kredi kartından, transfer gerçekleştikten sonra çekilir.
Kısa Mesafe Transferler

 • Kısa mesafe 12 km olarak belirlenmiştir. 12 km ve altında transferlerde KDV dahil 18 TL tahsil edilecektir. Ayda en fazla 1 defa kısa mesafe transfer talebinde bulunulabilir.
Bekleme ve İptal Ücretleri

 • Trafik yoğunluğu sebebiyle ve/veya uçak, otobüs, tren vb. insiyatifinize bağlı olmayan gecikmelere bağlı olarak yapılan beklemelerde (1 saat) ilave ücret talep edilmemektedir. Müşterinin veya müşteri yerine transfer edilmesinin talep edildiği misafirlerin aracı 15 dakikadan fazla bekletmesi halinde, ilk 15 dakikadan sonra her on beş dakika için 15 TL, ödenecek hizmet bedeline eklenecektir.
 • Uçak, otobüs, tren vb. sizin insiyatifinize bağlı olmayan sebeplerle oluşacak gecikmeler hariç olmak üzere, araç adreste en fazla 30 dk bekleme yapabilir. Bekleme süresi sonunda Müşterinin veya müşteri yerine transfer edilmesinin talep edildiği misafirlerin transfer başlangıç noktasına gelmemesi halinde transfer başlama ve varış noktaları nispetinde takribi transfer bedeli tutarının tamamı rezervasyon esnasında alınan kredi kartından tahsil edilir.
 • Rezervasyon sırasında bildirerek, transfer esnasında farklı bir adrese uğrayarak ara alım yaptırabilir. Bir transfer hizmetinde en fazla 2 ara alım yapılabilir. Ara alımlarda bekleme süresi ve ücreti aynı şekilde uygulanır. Bir transferde 2 ara alım söz konusu ise sadece 1 adet ara alım için 15 dakikalık ücretsiz bekleme hakkı kullanılabilir. Araç adreste en fazla 30 dk bekleme yapabilir.
 • Aynı gün içinde aynı adresten transfer başlama ve bitiş talebinde bulunulması halinde ilgili transferlerin başlama saatleri arası en az 3 saat olmalıdır. Eğer 3 saatten az süre varsa ilk 15 dakikadan sonra her on beş dakika için 15 TL bekleme ücreti yansıtılır.

Araç Gecikmeleri

 • Aracın haber vermeksizin teyitleşilen saatte adreste olmaması ve haber verdiği halde 30 dakika içinde gelmemesi durumunda tüm sorumluluk hizmet sağlayıcı firmaya aittir ve müşteriden herhangi bir ödeme tahsil edilmez. Bu durumda ulaşım için ödenecek ücret de transfer bedeli çerçevesinde kalmak ve taksi ücretini aşmamak koşulu ile karşılanır.
 • Aracın gecikeceğini haber vermiş olmasına rağmen müşteri beklemek istemez ve kendi imkanları ile giderse herhangi bir bedel ödenmez.

* Özel şoförlü transfer hizmetinden yararlanmak isteyen tüm müşteriler, transfer şartları, ödemeler ve bekleme ücretleri hakkındaki tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

** Bu hizmet ING Bank adına 3. parti firma tarafından sağlanmaktadır. Transfer esnasında oluşabilecek durumlardan firma sorumludur. ING Bank’ın herhangi bir yükümlülüğü bulunmamaktadır. ING Bank, hizmet koşullarında ve ücretlendirmede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Mastercard Ayrıcalıklar Dünyası

Mastercard'ın ING Bank Özel Bankacılık Kredi Kartı için sunduğu global seyahat ve alışveriş ayrıcalıklarını incelemek için tıklayın.