Yeni bir özellik! Artık T.C. Kimlik Numaranız ve ING Nakit Kart / Kredi Kartı bilgilerinizle de İnternet Şubesi'ne giriş yapabilirsiniz.
Havaalanında

Havaalanında

"Lounge" hizmetinden bir misafiriniz ile ücretsiz olarak faydalanabilir, aşağıdaki servisler ile keyifle uçuşunuzu bekleyebilirsiniz.

* Tüm ayrıcalıklar Bankamızda minimum 500,000 TL bakiye taşıyan Özel Bankacılık Kredi Kartı müşterilerine sunulmaktadır.

Ücretsiz Lounge

Yurt içi seyahatleriniz sırasında havalimanlarında size özel bekleme salonlarından bir misafiriniz ve 0-6 yaş arasındaki minik yol arkadaşlarınız ile birlikte ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Bekleme salonuna girişte kredi kartınızı göstermeniz gerekir.
  • İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar
  • İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İç ve Dış Hatlar
  • Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar
  • İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar
  • Bodrum Milas Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar
  • Açık büfe ikramı
  • Evinizdeki rahatlığı sağlayan konfor
  • Uçuş bilgi takibi
  • TV izleme imkânı
  • Günlük gazete ve güncel dergiler
İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminali; Primeclass Lounge (İç hatlar gidiş terminali güvenlik geçişi sonrası, asma katta yer alır.)
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali ; Comfort lounge ( Gidiş katı pasaport kontrolü sonrası, Food Court’un üst katında yer alır.)
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali ; Comfort 2 lounge ( Dış hatlar terminalinde 224 numaralı kapının yakınında yer alır.)
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Terminali; ISG Lounge (İç hatlar 2. Güvenlik sonrası 205-204 kapı tarafında ve teras yanında yer almaktadır.)
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali; Dış Hatlar ISG Lounge (Dış hatlar pasaport kontrolü sonrası 204-206 kapı tarafında yer almaktadır.)
 Ankara Esenboğa İç Hatlar Terminali; AnadoluJet “primeclass” ‘Lounge (İç hatlar gidiş terminali güvenlik geçişi sonrası, gidiş katında 109 ve 110 numaralı uçuş kapıları arasında yer alır.)
Ankara Esenboğa Dış Hatlar Terminali; Comfort Lounge (Gidiş katı pasaport kontrolü sonrası,asma katta yer alır.)
İzmir Adnan Menderes İç Hatlar Terminali ; Primeclass Lounge (238 ve 239 numaralı uçuş kapıları arasında yer alır.)
İzmir Adnan Menderes Dış Hatlar Terminali; Primeclass Lounge (dış hatlarda yer alan pasaport kontrolü sonrası asma katta yer alır.)
Bodrum Milas havalimanı İç Hatlar Terminali; Primeclass Lounge (İç hatlar gidiş terminali güvenlik geçişi sonrası sol tarafta yer alır.)

Atatürk Havalimanı Otoparkı'nda %50 İndirim

Atatürk Havalimanı iç ve dış hat otoparklarında ING Özel Bankacılık Kredi Kartı ile yapılan ödemelerde %50 indirim!

%50 indirimden ayda 1 kez yararlanabilirsiniz. İndirim, 50 TL tutara kadar geçerlidir.
Abonelikler ve vale hizmeti kampanyaya dâhil değildir. Tutarın yarısı bir sonraki ekstreye iade olarak yansıtılır.

Sabiha Gökçen Havalimanı %50 Vale Parking İndirimi

Vale Parking hizmetimizden yararlanmak için aracınızı Sabiha Gökçen Havalimanı gidiş Katı ISG Vale teslim noktasından görevli kişilere teslim edebilirsiniz.

Seyahat dönüşünüzde ana terminal geliş katında yer alan vale ödeme noktasında otopark ücretine ING Özel Bankacılık Kredi Kartı'nıza özel %50 indirim uygulanır. 

Aracınız sigorta kapsamında park edilir. 
İndirimli otopark ücretine ek olarak 20 TL vale hizmet bedeli alınır.
Abonelikler kampanyaya dâhil değildir.