Yeni bir özellik! Artık T.C. Kimlik Numaranız ve ING Nakit Kart / Kredi Kartı bilgilerinizle de İnternet Şubesi'ne giriş yapabilirsiniz.

ING'den Turuncu Ekstra!

ING Banka Kartı'nızla alışveriş yaparak veya vadesiz hesabınızdan fatura ödeyerek aylık minimum 750 TL'ye ulaşın, bir sonraki ay Turuncu ya da e-Turuncu TL Hesap'larınızda %2 ek faiz* kazanın. Üstelik alışverişlerinizde ekstra avantajlardan yararlanabilirsiniz.

ING Mobil, İnternet Şubesi, şubelerimizi ziyaret ederek ve Telefon Bankacılığı'nı arayarak Turuncu Ekstra'lı olabilirsiniz!

Turuncu Ekstra'lılara Daha Fazla Kazanç!


 • cash icon

  ING Banka Kartı ile ayda 750 TL harcama yapan Turuncu Ekstra’lılar, harcama yaptıkları aydan bir sonraki ay Turuncu ve e-Turuncu TL Hesap’larına %2 ek faiz kazanır!

 • basket icon

  Pek çok indirim ve avantajla alışverişinizi yaparak veya vadesiz hesabınızdan fatura ödeme talimatı vererek aylık minimum 750 TL’lik harcamaya ulaşmak çok kolay!  

 • phone icon

  Dilerseniz, talimat vererek, kartınıza bağlı hesabınızın bakiyesi belirlediğiniz tutarın altına indiğinde, Turuncu Hesap’ınızdan otomatik para transferi yapılmasını sağlayabilirsiniz.   


Turuncu Ekstra'da daha neler var öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyin

e-Turuncu Hesap'ınızda %2 ek faiz nasıl kazanırsınız?

 • e-Turuncu Hesap ile tam 1 yıl güncel Hoş Geldin Faizi'nden yararlanabilirsiniz.
 • Üstelik Turuncu Ekstra programına ING Mobil, İnternet Şubesi, ING Bank Şubeleri veya 0850 222 0 600 Telefon Bankacılığı'ndan katılarak e-Turuncu Hesap Faizi'nizi %2 artırabilirsiniz.
 • Eğer e-Turuncu Hesap’ınız yoksa hemen Turuncu Ekstra Kart başvurusu yaparak kartınızla beraber e-Turuncu Hesap'ı da açabilirsiniz. 
1 Ağustos 2018'den itibaren %2 ek faiz kazanabilirsiniz. 

Ne Kadar Kazanacağınızı Hesaplayın

Anapara
Vade (Gün)
 • Anapara
 • Vade Gün
 • Vade Sonu Net Tutar
 • Faiz Oranı %
* Hesaplanan dönem içerisinde toplam bakiyenin 1.000.000 TL, 250.000 Dolar, 250.000 Euro ve 250.000 GBP üzerine çıkması durumunda, sadece aşan kısmına daha düşük bir faiz oranı uygulanır. Tüm faiz oranlarını detaylı görmek için tıklayın.
** TL hesaplar için; Hoş Geldin Faiz Oranı, brüt faiz oranı olup vadeli mevduat hesapları için %15 stopaj (vergi kesintisi) uygulanır.
Döviz hesaplar için; Hoş Geldin Faiz Oranı, brüt faiz oranı olup vadeli mevduat hesapları için %18 stopaj (vergi kesintisi) uygulanır.
*** Turuncu Ekstra ile Turuncu ya da e-Turuncu TL Hesaplarınızda %2 ek faiz kazanabilmek için yapmanız gereken Turuncu Ekstra Programı’na katılarak, ING Banka Kartı'nızla yapacağınız harcamalarda veya vadesiz hesabınızdan yapacağınız fatura ödemelerinde aylık minimum 750 TL'ye ulaşmanız. ING Mobil, İnternet Şubesi, şubelerimizi ziyaret ederek ve 0850 222 0 600’ü arayarak Turuncu Ekstra'lı olabilirsiniz.

Turuncu Ekstra Kart Özellikleri

ING'nin yeni banka kartı Turuncu Ekstra ile hem alışveriş yapabilir hem de yurt içi ve yurt dışı tüm ATM'lerden nakit para çekebilirsiniz. Üstelik kart ücreti yok! 

 • nfc icon

  90 TL'ye kadar tüm ödemelerinizi şifre girmeden, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kartınız ile Temassız işlem yapabilmeniz için ilk işleminizin şifreli bir alışveriş işlemi olması gerekmektedir. 

 • platinum icon

  Visa Platinum dünyası ayrıcalıklarının tadını çıkarabilirsiniz.
  - Platinum Masa mobil uygulamasıyla, restoranlarda indirimler;
  - Zorlu PSM’deki seçili eğlence, kültür ve sanat etkinliklerinde upgrade ve Visa Platinum kategori ayrıcalığı,  
  - Yurt dışı seyahatlerinizi zenginleştiren işyeri tekliflerinin hepsi bu dünyada.

  Platinum Masa mobil uygulamasını Apple App Store ve Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. 

Dilediğiniz ATM'den masrafsız para çekin!

Turuncu Ekstra Kart ile ayda 750 TL'lik harcamanıza, bir sonraki ay 3 defa diğer banka ATM'lerinden masrafsız para çekebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın.  

Petrol Ofisi'nden 30 TL yakıt hediye!

Ocak ayında ING Banka Kartı'yla 750 TL ve üzeri harcama yapan Turuncu Ekstra’lılara özel, Şubat'ta Petrol Ofisi'nden 30 TL yakıt hediye!

Detaylı bilgi için tıklayın. 

Yuvarla uygulaması ile iyilik yapın!

Turuncu Ekstra Kart'ınızı şimdi Yuvarla uygulamasına tanımlayın, alışverişlerinizin küsuratı seçtiğiniz dernek veya vakfa bağışlanarak iyiliğe dönüşsün.

Siz de bu iyilik hareketine katılmak için;
 • Yuvarla uygulamasını App Store veya Google Play Store'dan indirebilir,
 • Desteklemek istediğiniz dernek, vakıf ya da sivil toplum kuruluşunu seçebilir,
 • Turuncu Ekstra Kart numaranızın, yalnızca ilk 6 ve son 4 hanesini kullanarak kartınızı uygulamaya güvenle tanımlayabilirsiniz.
Detaylı bilgi için tıklayın. 

ING Menkul Hesap açın, anlık veriye 4 ay ücretsiz ulaşın!

Turuncu Ekstra Kart ile ayda en az 750 TL harcama yapan Turuncu Ekstra'lılar, ING Menkul Hesap açmaları durumunda, 4 ay ücretsiz anlık veri kazanıyor.

Detaylı bilgi için tıklayın.