Yeni bir özellik! Artık T.C. Kimlik Numaranız ve ING Nakit Kart / Kredi Kartı bilgilerinizle de İnternet Şubesi'ne giriş yapabilirsiniz.

ING'den Turuncu Ekstra!

ING'nin yeni banka kartı Turuncu Ekstra ile hem alışveriş yapabilir hem de yurt içi ve yurt dışı tüm ATM'lerden 7/24 nakit para çekebilirsiniz. Üstelik kart ücreti yok!  

 • nfc icon

  Temassız özelliğiyle 90 TL'ye kadar tüm ödemelerinizi şifre girmeden, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kartınız ile Temassız işlem yapabilmeniz için ilk işleminizin şifreli bir alışveriş işlemi olması gerekmektedir. 

 • platinum icon

  Visa Platinum dünyası ayrıcalıklarının tadını çıkarabilirsiniz.
  - Platinum Masa mobil uygulamasıyla, restoranlarda indirimler;
  - Zorlu PSM’deki seçili eğlence, kültür ve sanat etkinliklerinde upgrade ve Visa Platinum kategori ayrıcalığı,
  - Yurt dışı seyahatlerinizi zenginleştiren işyeri tekliflerinin hepsi bu dünyada.

  Platinum Masa mobil uygulamasını Apple App Store ve Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Turuncu Ekstra'lılara Daha Fazla Kazanç!

 • cash icon

  Siz de hemen Turuncu Ekstra programına katılarak, Turuncu Ekstra Kart’ınızla ayda 750 TL harcama yapın, bir sonraki ay için Turuncu ve e-Turuncu TL Hesap’larınza %2 ek faiz kazanın!
  Hemen Turuncu Ekstra’lı olmak için tıklayın

 • basket icon

  Turuncu Ekstra Kart'a özel pek çok indirim ve avantajla alışverişinizi yaparak veya vadesiz hesabınızdan fatura ödeme talimatı vererek aylık minimum 750 TL’lik harcamaya ulaşmak çok kolay!  

 • phone icon

  Dilerseniz, talimat vererek, Turuncu Ekstra Kart'ınıza bağlı hesabınızın bakiyesi belirlediğiniz tutarın altına indiğinde, Turuncu Hesap’ınızdan otomatik para transferi yapılmasını sağlayabilirsiniz.