Yeni bir özellik! Artık T.C. Kimlik Numaranız ve ING Nakit Kart / Kredi Kartı bilgilerinizle de İnternet Şubesi'ne giriş yapabilirsiniz.

Üst Yönetim

Ayşegül Akay

Ayşegül Akay

Finansal Kurumlar ve Borç Sermaye
Piyasaları Genel Müdür Yardımcısı

Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Ayşegül Akay, özel bir bankada çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 1997 yılında ING Grubu’na katılmıştır. Bu tarihten itibaren, ING Bank Türkiye Temsilciliği'nde önce Risk Yönetimi, daha sonra Kurumsal Müşteriler Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür Vekili olarak görev yapmıştır. Akay, ING Grubu'nun Oyakbank'ı satın almasını takiben ING Bank Türkiye ekibine katılmıştır.

Bohdan Robert Stepkowski

Bohdan Robert Stepkowski

Finansal Piyasalar Genel Müdür Yardımcısı
Warsaw Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun olan Robert Bohdan Stepkowski, İş hayatına 1989 yılında başlamıştır. Bankacılık ve finans alanında çeşitli görevlerde bulunmasının ardından 1995 yılında ING Grubu’na katılmıştır.

Günce Çakır İldun

Günce Çakır İldun

Hukuk Genel Müdür Yardımcısı
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1998 yılında mezun olan Günce Çakır İldun, şirketler hukuku ve uluslararası hukuk konusunda uzmanlaşmak üzere eğitimini New York’ta sürdürdü ve yüksek lisans derecesini State University of New York’ta tamamladı. İş hayatına 2000 yılında Garanti Bankası’nda başlayan Günce Çakır İldun, Hukuk Danışmanlığı biriminde yaklaşık 6 yıl boyunca çalıştıktan sonra 2006 yılında Deutsche Bank Group’a katıldı. 11 yıl çalıştığı bu kurumda Türkiye ve Malta’dan sorumlu Hukuk Direktörü olarak görev yaptı. 22 Ocak 2018 tarihi itibarıyla Hukuk İşleri Genel Müdür Yardımcılığı göreviyle ING Bank Türkiye ekibine katıldı.

Ebru Sönmez Yanık

Ebru Sönmez Yanık

Kurumsal Müşteriler Genel Müdür Yardımcısı
1997 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olan Ebru Sönmez Yanık, Duke Üniversite’sinde İşletme Yüksek Lisansı’nı tamamlamıştır. Özel bir bankada çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2016 yılında ING Bank Türkiye ekibine katılmıştır.

İlker Kayseri

İlker Kayseri

Hazine Genel Müdür Yardımcısı 
1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği’nden mezun olan İlker Kayseri, 2013 tarihinde Özyeğin Üniversite’sinde İşletme Yüksek Lisansını tamamlamıştır. İlker Kayseri, Özel bankalarda çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2016 yılında ING Bank Türkiye ekibine katılmıştır.

Murat Tursun

Murat Tursun

Teftiş Kurulu Başkanı
Ortadoğu Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunu olan Murat Tursun, yüksek lisansını Kimya Mühendisliği ve MBA üzerine Ortadoğu Teknik Üniversitesinde 2 farklı alanda tamamlamıştır. Murat Tursun, özel bir bankada çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2015 yılında ING Bank Türkiye’ye katılmıştır.

Nermin Güney Diriksoy

Nermin Güney Diriksoy

Finansal Risk Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü mezunu olan Nermin Güney Diriksoy, özel bankalarda görev aldıktan sonra 2003 yılında Bankamıza katılmıştır.