Yeni bir özellik! Artık T.C. Kimlik Numaranız ve ING Nakit Kart / Kredi Kartı bilgilerinizle de İnternet Şubesi'ne giriş yapabilirsiniz.

Yöneticiler

Pınar Abay

Pınar Abay


Genel Müdür

Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nde tamamlayan Pınar Abay, Harvard Business School'da MBA yapmıştır. Kariyerine McKinsey&Company İstanbul Ofisi'nde bankacılık sektörü danışmanı olarak başladıktan sonra şirketin San Francisco ve New York ofislerinde çalışmış ve Yönetici Ortak olmuştur. Ekim 2011’den beri ING Bank Türkiye Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu üyesi olan Abay, 15 Temmuz 2016 itibariyle mevcut görevlerine ek olarak ING Belçika’nın Yönetim Kurulu Üyeliği’ne atanmıştır.


Alper Hakan Yüksel


Kurumsal Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Alper Hakan Yüksel, Işık Üniversitesi’nde İşletme Yüksek lisansını tamamlamıştır. Özel bankalarda çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2015 yılında ING Bank Türkiye ekibine katılmıştır.


Ayşegül Akay

Ayşegül Akay


Finansal Kurumlar ve Borç Sermaye
Piyasaları Genel Müdür Yardımcısı

Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Ayşegül Akay, özel bir bankada çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 1997 yılında ING Grubu’na katılmıştır. Bu tarihten itibaren, ING Bank Türkiye Temsilciliği'nde önce Risk Yönetimi, daha sonra Kurumsal Müşteriler Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür Vekili olarak görev yapmıştır. Akay, ING Grubu'nun Oyakbank'ı satın almasını takiben ING Bank Türkiye ekibine katılmıştır.


Bahadır Şamlı

Bahadır Şamlı


Bilişim Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı


Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Bahadır Şamlı, Özyeğin Üniversitesi’nde İşletme yüksek lisansını tamamlamıştır. Özel bir bankada Direktör pozisyonunda görev aldıktan sonra 2012 yılında ING Bank Türkiye ekibine katılmıştır.


Barbaros Uygun

Barbaros Uygun


Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı

Marmara Üniversitesi İngilizce Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Barbaros Uygun, Boğaziçi Üniversitesi'nde İşletme yüksek lisansını tamamlamıştır. Özel bir bankada çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2012 yılında ING Bank Türkiye ekibine katılmıştır.


Bohdan Robert Stepkowski

Bohdan Robert Stepkowski


Finansal Piyasalar Genel Müdür Yardımcısı


Warsaw Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun olan Robert Bohdan Stepkowski, İş hayatına 1989 yılında başlamıştır. Bankacılık ve finans alanında çeşitli görevlerde bulunmasının ardından 1995 yılında ING Grubu’na katılmıştır.


Çiğdem Dayan

Çiğdem Dayan


Baş Hukuk Müşaviri

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Çiğdem Dayan, İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Mali Hukuk ana bilim dalında yüksek lisans derecesi almıştır. Özel bir bankada üstlendiği görevlerin ardından 2006 yılında ING Bank Türkiye’ye katılmıştır.


Ebru Sönmez Yanık

Ebru Sönmez Yanık


Kurumsal Müşteriler Genel Müdür Yardımcısı

1997 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olan Ebru Sönmez Yanık, Duke Üniversite’sinde İşletme Yüksek Lisansı’nı tamamlamıştır. Özel bir bankada çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2016 yılında ING Bank Türkiye ekibine katılmıştır.


Erdoğan Yılmaz

Erdoğan Yılmaz


KOBİ Bankacılığı ve Ödeme Sistemleri
Genel Müdür Yardımcısı

Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlayan Erdoğan Yılmaz özel bir bankada çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2012 yılında Bankamıza katılmıştır.


Erwin Olijslager

Erwin Olijslager


Mali Kontrol Genel Müdür Yardımcısı


Tilburg Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olan Erwin Olijslager, yüksek lisansını IT Denetimi üzerine Erasmus Üniversite’sinde ve MBA üzerine INSEAD Yüksek Okulu’nda 2 farklı alanda tamamlamıştır. Kariyerine 1999’da PWC Hollanda ofisinde Denetim’de başlayan Olijslager, 2005 yılında ING Grubu’na katılmıştır. 2016 yılı itibariyle de ING Bank Türkiye Mali Kontrol ve Hazine Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almaktadır.


Gökhan Yurtçu

Gökhan Yurtçu


Resmi Kuruluşlar ile İlişkiler ve Mevzuat
Genel Müdür Yardımcısı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun olan Gökhan Yurtçu, yüksek lisansını Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme ana bilim dalında tamamlamış, daha sonra T.C. Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi ana bilim dalında Doktora yapmıştır. Yurtçu, kamu sektörü, özel sektör ve çeşitli özel sektör bankalarında üstlendiği görevlerin ardından, Teftiş Kurulu Başkanı olarak ING Bank Türkiye’ye katılmış ve ardından Finansal Olmayan Risk Yönetimi Başkanı görevinde bulunmuştur.


Görkem Köseoğlu

Görkem Köseoğlu


Operasyon ve Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı

Görkem Köseoğlu lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde tamamlamış, Hollanda Twente Üniversitesi’nde MBA derecesini almıştır. Kariyerine McKinsey&Company Amsterdam ve İstanbul ofislerinde teknoloji ve operasyon danışmanı olarak devam etmiş ve ortak olmuştur. 2012 yılında ING Bank Türkiye ekibine katılmıştır.


İbrahim Huyugüzel

İbrahim Huyugüzel


İç Kontrol Genel Müdür Yardımcısı

Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan İbrahim Huyugüzel, özel bir bankada görev aldıktan sonra 1999 yılında ING Bank Türkiye’ye katılmıştır. Teftiş Kurulu bünyesinde üstlendiği görevlerin ardından çeşitli yöneticilik pozisyonları ve Teftiş Kurulu Başkanı görevlerinde bulunmuştur.

İhsan Çakır

İhsan Çakır


Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı

Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olan İhsan Çakır, İstanbul Üniversitesi’nde İngilizce Uluslararası İşletmecilik üzerine yüksek lisansını tamamlamıştır. Çakır, özel bankalarda ve özel sektörde çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2012 yılında Bankamıza katılmıştır.


İlker Kayseri

İlker Kayseri


Hazine Genel Müdür Yardımcısı 


1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği’nden mezun olan İlker Kayseri, 2013 tarihinde Özyeğin Üniversite’sinde İşletme Yüksek Lisansını tamamlamıştır. İlker Kayseri, Özel bankalarda çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2016 yılında ING Bank Türkiye ekibine katılmıştır.


Murat Sarı

Murat Sarı


KOBİ ve Bireysel Kredi Tahsis Genel Müdür Yardımcısı

İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan Murat Sarı, Marmara Üniversitesi'nde Muhasebe ve Finans üzerine yüksek lisans yapmıştır. Sarı, özel bankalarda çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2011 yılında ING Bank Türkiye ekibine katılmıştır.


Murat Tursun

Murat Tursun


Teftiş Kurulu Başkanı


Ortadoğu Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunu olan Murat Tursun, yüksek lisansını Kimya Mühendisliği ve MBA üzerine Ortadoğu Teknik Üniversitesinde 2 farklı alanda tamamlamıştır. Murat Tursun, özel bir bankada çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2015 yılında ING Bank Türkiye’ye katılmıştır.


Nermin Güney Diriksoy

Nermin Güney Diriksoy


Kurumsal ve Ticari Krediler Tahsis Genel Müdür Yardımcısı


Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü mezunu olan Nermin Güney Diriksoy, özel bankalarda görev aldıktan sonra 2003 yılında Bankamıza katılmıştır.