Yeni bir özellik! Artık T.C. Kimlik Numaranız ve ING Nakit Kart / Kredi Kartı bilgilerinizle de İnternet Şubesi'ne giriş yapabilirsiniz.

Yöneticiler

Pınar Abay

Pınar Abay


Genel Müdür

Pınar Abay lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nde tamamlamış, Harvard Business School'da MBA derecesini almıştır. Kariyerine McKinsey&Company İstanbul Ofisi'nde bankacılık sektörü danışmanı olarak başlayan Abay, daha sonra şirketin San Francisco ve New York ofislerinde çalışmış ve Yönetici Ortak olmuştur. Pınar Abay ING Bank'a 11 Ekim 2011'de Genel Müdür olarak katılmıştır.


Alper Hakan Yüksel


Kurumsal Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı
Finansal Piyasalar, Finansal Kurumlar ve Borç Sermaye Piyasaları, Ticari ve Kurumsal Bankacılık Yapılandırılmış Finansman, Nakit Yönetimi ve Ticaret Finansmanı, Kurumsal Müşteriler Satış ve Pazarlama, Kurumsal Krediler Değerlendirme

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Alper Hakan Yüksel, Işık Üniversitesi’nde İşletme Yüksek lisansını tamamlamıştır. Özel bankalarda çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2015 yılında ING Bank Türkiye ekibine katılmıştır.


Ayşegül Akay

Ayşegül Akay

Finansal Kurumlar ve Borç Sermaye
Piyasaları Genel Müdür Yardımcısı
Finansal Kurumlar, Sendikasyon ve Borç Sermaye Piyasaları, Finansal Kurumlar-Muhabir Bankacılık

Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Ayşegül Akay, özel bir bankada çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 1997 yılında ING Grubu’na katılmıştır. Bu tarihten itibaren, ING Bank Türkiye Temsilciliği'nde önce Risk Yönetimi, daha sonra Kurumsal Müşteriler Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür Vekili olarak görev yapmıştır. Akay, ING Grubu'nun Oyakbank'ı satın almasını takiben ING Bank Türkiye ekibine katılmıştır.


Bahadır Şamlı

Bahadır Şamlı

Bilişim Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı
Temel Bankacılık Uygulama Geliştirme, İş Analizi ve Proje Yönetimi, Teknoloji Hizmetleri, Digital Kanallar, Nakit Yönetimi ve Kurumsal Bilgi Yönetimi

Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Bahadır Şamlı, Özyeğin Üniversitesi’nde İşletme yüksek lisansını tamamlamıştır. Özel bir bankada Direktör pozisyonunda görev aldıktan sonra 2012 yılında ING Bank Türkiye ekibine katılmıştır.


Barbaros Uygun

Barbaros Uygun

Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı
Bireysel Bankacılık Pazarlama ve Satış, Dağıtım Kanalları, CRM ve İş Ortaklıkları, Özel Bankacılık ve Yatırım Ürünleri, Pazarlama İletişimi, Bankasürans, Müşteri Deneyimi ve Satış Risk Yönetimi

Marmara Üniversitesi İngilizce Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Barbaros Uygun, Boğaziçi Üniversitesi'nde İşletme yüksek lisansını tamamlamıştır. Özel bir bankada çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2012 yılında ING Bank Türkiye ekibine katılmıştır.


Bohdan Robert Stepkowski

Bohdan Robert Stepkowski


Finansal Piyasalar Genel Müdür Yardımcısı


Warsaw Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun olan Robert Bohdan Stepkowski, İş hayatına 1989 yılında başlamıştır. Bankacılık ve finans alanında çeşitli görevlerde bulunmasının ardından 1995 yılında ING Grubu’na katılmıştır.


Çiğdem Dayan

Çiğdem Dayan


Baş Hukuk Müşaviri
Hukuk Müşavirliği

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Çiğdem Dayan, İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Mali Hukuk ana bilim dalında yüksek lisans derecesi almıştır. Özel bir bankada üstlendiği görevlerin ardından 2006 yılında ING Bank Türkiye’ye katılmıştır.


Erdoğan Yılmaz

Erdoğan Yılmaz


KOBİ Bankacılığı ve Ödeme Sistemleri
Genel Müdür Yardımcısı
KOBİ Bankacılığı Satış, Pazarlama ve Ödeme Sistemleri

Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlayan Erdoğan Yılmaz özel bir bankada çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2012 yılında Bankamıza katılmıştır.


Gerardus Stroomer

Gerardus Stroomer

Krediler Genel Müdür Yardımcısı
Kurumsal ve Ticari Kredi Tahsis, KOBİ ve Bireysel Kredi Tahsis, KOBİ, Kredi Analitik İzleme ve Yeniden Yapılandırma

Hollanda Devlet Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Gerardus Stroomer, daha sonra lisansüstü düzeyinde İşletme Programı’nı tamamlamıştır. Stroomer, 1994 yılından beri ING Grubunda farklı görevler üstlenmiştir. En son ING Amerika Bölgesi’nin Risk Yönetimi Başkanı olarak görev yaptıktan sonra 2013 itibariyle ING Bank Türkiye'ye Krediler Genel Müdür Yardımcısı olarak katılmıştır.


Gökhan Yurtçu

Gökhan Yurtçu

Resmi Kuruluşlar ile İlişkiler ve Mevzuat
Genel Müdür Yardımcısı
Resmi Kuruluşlar ile İlişkiler ve Mevzuat

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü'nde mezun olan Gökhan Yurtçu, yüksek lisansını Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme ana bilim dalında tamamlamıştır. Yurtçu, kamu sektörü, özel sektör ve çeşitli özel sektör bankalarında üstlendiği görevlerin ardından, Teftiş Kurulu Başkanı olarak ING Bank Türkiye’ye katılmış ve ardından Finansal Olmayan Risk Yönetimi Başkanı görevinde bulunmuştur.


Görkem Köseoğlu

Görkem Köseoğlu


Operasyon ve Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı
Operasyon; Bilişim Teknolojileri; Müşteri İletişim Merkezi; Kurumsal Mimari, BT Güvenlik ve Yönetişim; Organizasyon, Kalite ve Süreç Mükemmelliği; İnşaat Emlak ve İdari İşler

Görkem Köseoğlu lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde tamamlamış, Hollanda Twente Üniversitesi’nde MBA derecesini almıştır. Kariyerine McKinsey&Company Amsterdam ve İstanbul ofislerinde teknoloji ve operasyon danışmanı olarak devam etmiş ve ortak olmuştur. 2012 yılında ING Bank Türkiye ekibine katılmıştır.


İbrahim Huyugüzel

İbrahim Huyugüzel


İç Kontrol Genel Müdür Yardımcısı
İç Kontrol

Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan İbrahim Huyugüzel, özel bir bankada görev aldıktan sonra 1999 yılında ING Bank Türkiye’ye katılmıştır. Teftiş Kurulu bünyesinde üstlendiği görevlerin ardından çeşitli yöneticilik pozisyonları ve Teftiş Kurulu Başkanı görevlerinde bulunmuştur.

İhsan Çakır

İhsan Çakır


Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı
Ticari Bankacılık Satış, Pazarlama ve Ticari Krediler Değerlendirme

Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olan İhsan Çakır, İstanbul Üniversitesi’nde İngilizce Uluslararası İşletmecilik üzerine yüksek lisansını tamamlamıştır. Çakır, özel bankalarda ve özel sektörde çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2012 yılında Bankamıza katılmıştır.


Murat Sarı

Murat Sarı


KOBİ ve Bireysel Kredi Tahsis Genel Müdür Yardımcısı
KOBİ ve Bireysel Risk Analitikleri, KOBİ ve Bireysel Tahsis ve Süreç Yönetimi, Bireysel Krediler İzleme

İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan Murat Sarı, Marmara Üniversitesi'nde Muhasebe ve Finans üzerine yüksek lisans yapmıştır. Sarı, özel bankalarda çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2011 yılında ING Bank Türkiye ekibine katılmıştır.


Nermin Güney Diriksoy

Nermin Güney Diriksoy


Kurumsal ve Ticari Krediler Tahsis Genel Müdür Yardımcısı

Genel Müdürlük Kurumsal ve Ticari Krediler

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü mezunu olan Nermin Güney Diriksoy, özel bankalarda görev aldıktan sonra 2003 yılında Bankamıza katılmıştır. 

Rogier Dolleman

Rogier Dolleman


Teftiş Kurulu Başkanı


HES Rotterdam Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümü mezunu olan Rogier Dolleman, yüksek lisansını Nivra Nyenrode İşletme Üniversitesi Muhasebe ve Denetim anabilim dalında tamamlamıştır. Dolleman , 2004 yılından beri ING Grubunda farklı görevler üstlenmiştir. En son olarak ING Bank Türkiye’de Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev almış, 2014 itibariyle de Teftiş Kurulu Başkanı olarak atanmıştır 


Seçil Refik

Seçil Refik


İnsan Kaynakları ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı
İnsan Kaynakları Stratejik İş Ortaklığı, Liderlik, Yetenek ve Organizasyonel Gelişim, Sosyal Hizmetler, Kurumsal İletişim

Lisans eğitimini Koç Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlayan Seçil Refik özel bir şirkette çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2012 yılında ING Bank Türkiye’ye katılmıştır.


Tuba Yapıcı

Tuba Yapıcı


Finansal Olmayan Risk Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı
Uyum Risk Yönetimi, Operasyonel Risk Yönetimi 

Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü'nde tamamlayan Tuba Yapıcı, bankacılık, finans, devlet ilişkileri, kurumsal yönetim, denetim ve kontrol konularında üstlendiği görevlerin ardından 2013 yılında Bankamıza katılmıştır. Halen Finansal Olmayan Risk Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.